Швидкий зв'язок

  

Аудиторські послуги

Висококваліфіковані фахівці групи компаній «Столиця» пропонують своїм клієнтам аудиторські послуги в Києві та Кіївській области. Професіоналізм, грамотність та багатий практичний досвід сприяють нашої успішної діяльності з надання послуг підприємствам різних форм власності та галузей, а також систем управління і фінансового становища.

В області аудиту фахівці нашої компанії працюють не перший день, тому звернення до нас стане Вашим завідомо вірним рішенням! Ми накопичили значний досвід роботи в галузі аудиту підприємств самих різних сфер діяльності. Напрацьований досвід , розроблені стандарти , документи та шаблони дозволяють нам грамотно вести роботу в галузі аудиту з самими різними підприємствами, враховуючи специфіку кожного окремого замовника!

Ми пропонуємо власні, унікальні продукти, призначені для задоволення насущних потреб підприємства. Це комплексні програми, що включають не тільки стандартний аудит, а й консалтинг, юридичну перевірку документів, консультування в будь-яких областях обліку, оподаткування, права. Ми розробили кілька схем співробітництва, кожна з яких включає в себе свій набір аудиторських послуг, щоб будь-яка компанія змогла обрати для себе оптимальний варіант, виходячи зі своїх потреб і можливостей.