Швидкий зв'язок

  

Новий бізнес

Відкриваючи свою власну справу, людина на початковому етапі стикається з безліччю питань. Крім того, що необхідно займатися налагодженням і розвитком власне бізнесу, доводиться займатися і організаційною роботою, що забирає дуже багато часу і вимагає спеціальних знань.

Для того, щоб не «буксувати» на початковому етапі, щоб якомога швидше почати займатися справою, а не ходінням по інстанціях і як можна швидше почати отримувати прибуток, і призначена наша послуга «новий бізнес».

Ми готові взяти на себе клопоти з реєстрації підприємства, взяття його на облік в позабюджетних фондах, відкриття рахунку в потрібному Вам банку. Наші фахівці допоможуть розробити типові договори для Ваших клієнтів з урахуванням особливостей видів діяльності, допоможуть вибрати оптимальну систему роботи підприємства з точки зору обліку та оподаткування, якщо необхідно, дадуть консультації Вашому бухгалтеру з оформлення операцій в обліку або візьмуть бухгалтерію на себе. Все, що тільки може знадобитися при становленні нового бізнесу. Наприклад, можлива участь нашого представника в переговорах з потенційними орендодавцями, постачальниками обладнання і т. д.