Швидкий зв'язок

  

Кадровий аудит

Дотримання вимог трудового законодавства є обов’язком будь-якого роботодавця. Але далеко не кожен з них знає всі нюанси ведення кадрової документації. В результаті, документи оформляються з порушенням чинного законодавства. Все це веде до виникнення претензій з боку наглядових органів. Уникнути можливих неприємностей допомагає кадровий аудит. Дана послуга з’явилася відносно недавно, але вже стала затребуваною серед найрізноманітніших роботодавців.

Кадровий аудит являє собою перевірку всієї документації компанії, що стосується персоналу, на відповідність вимог законодавства. У першу чергу перевіряється наявність необхідних документів: наказів, положень, розпоряджень, заяв, особистих листків, інструкцій і т.д. Після цього здійснюється безпосередня перевірка кожного документа, який повинен відповідати вимогам трудового законодавства, нормативам діловодства. За результатами аудиту складається підсумковий документ, в якому зазначаються виявлені порушення та недоліки, даються рекомендації щодо їх усунення. Найчастіше, організація, що проводила кадровий аудит, виконує комплекс робіт з приведення в порядок всієї документації підприємства. Дана послуга необхідна як малому бізнесу, де часто відсутня кадрова служба, так і великої організації, де чисельність персоналу велика і кадрові підрозділи не завжди в змозі відстежити весь масив документації з персоналу.

Наші досвідчені фахівці виконають професійний кадровий аудит на Вашому підприємстві чи в організації, а також допоможуть вирішити спірні і конфліктні ситуації з урахуванням інтересів усіх сторін. Група компаній «Столиця» завжди дорожить довірою клієнтів і гарантує абсолютну конфіденційність даних з аудиту кадрової документації.