Швидкий зв'язок

  

Обслуговування програм 1С:Підприємство

• Допомога в виборі оптимальної конфігурациї

Програмні продукти «1С: Підприємство» включають в себе велику кількість типових, спеціалізованих і галузевих прикладних рішень з різним функціоналом, призначених для вирішення різних завдань, з різними умовами супроводу, ліцензування. Часто самостійно тяжко зорієнтуватися в повному спектрі рішень, та вибрати оптимальне, з урахуванням специфіки вашго бізнесу та зменшенням бюджету на автоматизацію.

Спеціалісти нашої  компанії нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі необхідного продукту та роз’яснені відмінностей між тими чи іншими рішеннями.

Ми готові організувати професійну консультацію щодо вибору програмного забезпечення будь-яким зручним для Вас способом у зручний для Вас час.

• Навчання роботи з програмою 1C

Навчання користувавчів роботі в програмі 1С: Підприємство — є однією зі складових, що входять до поняття обслуговування 1С.

Навчання ми проводимо в комфортній обстановці Вашого робочого місця при особистих зустрічах з фахівцем або за допомогою «Skype». Ефективність такого підходу перевірена часом та досвідом. Кваліфікація фахівців дозволить освоїти програму або її певні функціональні ділянки  в короткі строки без зайвих витрат.

• Настройка та адаптація програми під подтреби бізнесу

При придбанні програми 1С: Підприємство необхідно провести якісну  установку  та настройку програмного продукту (облікової, бухгалтерської, податкової, та кадрової політики підприємства).  Наші фахівці з радістю допоможуть Вам це виконати.

Також може виникнути ситуация, коли програмне рішення повною мірою не задовольняє деяких нестандартних бізнес-процесів в вашій компанії. Такі ситуації трапляються дуже часто і тому на них бажано звернути увагу уже на єтапі впровадження, а краще на єтапі вибору програмного рішення.  Ми допоможемо Вам виявити нестандартні бізнес-процеси та правильно розширити функціонал конфігурації  1С:Підприємство та адаптувати його під ваші потреби.

• Інтеграція 1С з іншим програмним забезпеченням

Якщо ваша організація використовує декілька автоматизованих систем обліку, то Вам може бути потрібна інтеграція 1С з цими системами для зменшення часу обробки інформації, шляхом періодичного обміну даними.

Приклади інтеграції :

-  обмін даними з WEB-сайтом;

-  обмін даними між 1С: Підприємство та другими ERP-системами;

- обмін даними між 1С: Підприємство та біллінговими системами;

- файлові обміни (XML, CSV та ін.).

• Розробка унікальних рішень на платформі 1С

В процесі діяльності підприємства виникає потреба в швидкому отриманні  певних консолідованих даних, на отримання яких стандартними методами може витрачатися багато часу. Тому наші спеціалісти допоможуть вам розробити спеціальні рішення (звіти, обробки, конфігурації) для задоволення ваших потреб, що дозволять Вам економити час та раціонально використовувати ресурси .