Швидкий зв'язок

  

Відновлення бухгалтерського обліку

Відновлення бухгалтерії — непросте завдання, яке може встати перед фірмою в ході її діяльності. Грамотний керівник розуміє, як важливе правильне ведення бухгалтерського обліку на підприємстві. Якщо у фірмі немає порядку в бухгалтерії, то відновленню бухгалтерського обліку негайно варто приділити увагу. По-перше, відновлення бухгалтерії означає відновлення контролю над виробництвом. По-друге, воно потрібно для своєчасної здачі необхідної звітності компанії. Відновлення бухгалтерського обліку компанії дозволяє зняти ряд питань і претензій податкової служби.

Відновлення бухгалтерського обліку проводяться послідовно і включає в себе кілька етапів:

1. Відновлення бухобліку компанії починається з діагностики стану справ в бухгалтерії. Експрес- аналіз стану бухгалтерії компанії на основі наявних документів та автоматизованих систем, наприклад, таких як 1С: Підприємство. Така процедура допомагає виявити і дати оцінку існуючим проблемам. Оцінюються наслідки виявлених помилок і шляхи вирішення існуючих проблем.

2. На другому етапі послуги з відновлення обліку здійснюється обробка всіх наявних документів. Фахівці проводять збір, обробку і відновлення первинної документації.

3. На третьому етапі проводиться заповнення податкових та бухгалтерських регістрів.

4. Відновлення бухобліку фірми включає складання правильних форм бухгалтерської звітності.

5. Необхідно провести розрахунок податкових платежів.

Ми в найкоротші терміни проводимо відновлення бухгалтерського та податкового обліку фірм, що мають як просту, так і складну внутрішню структуру. Результатом роботи стають відновлені документи, виправлена ??бухгалтерська база. Компанія несе повну відповідальність за виконану роботу.