Швидкий зв'язок

  

Податковий аудит

Послуга, просто необхідна організаціям і підприємцям у тому випадку, якщо гряде податкова перевірка. Фактично являє собою повну імітацію дій податкових інспекторів при проведенні камеральних і виїзних перевірок. Дозволяє заздалегідь визначити практично всі можливі претензії податкових органів, докладно підготуватися до податкової перевірки.

Навіть самий кваліфікований бухгалтер фізично не може знати всіх хитрощів в тлумаченні податкового законодавства, що використовуються податківцями. І претензії найчастіше виникають до тих операцій, за якими-небудь проблеми і припустити не міг. Саме тому можна настійно рекомендувати керівникам і головним бухгалтерам підприємств використовувати весь накопичений нами досвід, знання, професіоналізм для того, щоб податкова перевірка не привела згодом до утворення гігантських недоїмок, штрафів, пені, а то і до переслідування з боку правоохоронних органів.

Діяти на випередження, погодьтеся, завжди краще, ніж бігти за ситуацією, судорожно намагаючись щось виправити в останній момент. Навіть якщо за результатами податкового аудиту буде видно, що судового спору з податковою не уникнути — у нас буде час підготуватися до нього, що значно підвищить шанси на успішний результат справи.