Швидкий зв'язок

  

Мережеві рішення

• Побудова корпоративних мереж (LAN/WAN/VPN рішення)

Корпоративна мережа дозволяє ефективно об’єднати територіально віддалені підрозділи компанії.

Корпоративні мережі зараз потрібні компаніям різного розміру та містознаходження. Будь то невелика фірма чи транснаціональний бізнес – в побудові універсального інформаційного простору заінтересовані всі.

Завдяки віртуальним приватним мережам (VPN), що представляют собою компонент корпоративної мережі в вигляді набору каналів, створенних методом тунелювання даних через публічні мережі (наприклад  мережу інтернет), можливо з легкістю об’єднати віддалені структурні підрозділи. Віртуальні приватні мережі являються вигідною альтернативою реальним мережам, що складаються із фізичних ліній зв’язку. Для организації VPN потрібно також вирішити для себе велику кількість питань, зробити вибір обладнання та правильно його сконфігурувати. Спеціалісти нашої компанії готові допомогти Вам в цих питаннях.

• Телекомунікації

Зараз уже неможливо уявити собі, як буде функціонувати організація без сучасних засобів зв’язку. Поява міні АТС надала можливість організувати якісний внутрішній та зовнішній зв’язок. Такі телекомунікаційні системи дали можливість ефективно викорстовувати міські лінії, що значно знизило затрати на зв’язок.

З недавніх часів IP-телефонія поступово витіснює аналогову чи традиційну телефонію.

IP-телефонія інтегрується в загальну інформаційну систему підприємства та дозволяє створити на основі IP-мережі підприємства сучасну багатофункціональну систему цифрової телефонії, яка забезпечує  абонентів сучасними сервісами передачі голосу і даних. Для підприємств з територіально-розгалуженою структурою, всі сервіси IP-телефонії та якість обслуговування для віддалених підрозділів, підключених до IP-мережі підприємства, проводиться на рівні центрального офіса, створюючи на підприємстві єдиний комунікаційний простір з підтримкою всіх типів бізнес-комунікацій.

• Відеоспостереження

В наш час відеоспостереження набирає великої популярності. Воно дозволяє  в любий час дізнатися вам, що відбувається у вашому офісі, домі, складі або торгівельній точці. Відеоспостереження за допомогою новітньої технології бездротової передачі даних  досягло значної простоти в інталяції та експлуатації системи. Завдяки організації відеоспостереження підвищується контроль за роботою віддалених офісів, складів або торгівельних точок. Наша компанія допоможе Вам запровадити дані технології для ваших потреб.