Швидкий зв'язок

  

Ведення бухгалтерського обліку

Ця послуга — одна з найбільш поширених і затребуваних на ринку. Але, на відміну від більшості наших конкурентів, що надають послуги бухгалтерського супроводу, ми не обмежуємося тільки і виключно веденням обліку та складанням звітності. У вартість супроводу по даній програмі входять також: консультування з питань оподаткування, обліку та звітності, експертиза договорів, послуги по здачі звітності, проведення звірок з контрагентами, представлення інтересів клієнта в податкових органах.

Все це дозволяє говорити про те, що фактично ми стаємо для клієнта не просто укладачами звітності, а справжнісінькою, ефективно діючої, корисної підприємству бухгалтерською службою.

Ця схема роботи називається аутсорсинговим (зовнішнім) супроводом. Бухгалтерський супровід від сторонньої організації — відмінний спосіб оптимізувати витрати. Адже утримання власного фахівця в штаті обов’язково зажадає витрат на:

  • заробітну плату, премії, допомоги тощо;
  • обладнання робочого місця (покупка техніки, наприклад, комп’ютера, канцтоварів, ліцензійних програм для автоматизації обслуговування);
  • податкові виплати (податок на прибуток, страхові внески).

 

Порахуйте, скільки Ви витратите на все це, а потім дізнайтеся, скільки буде коштувати бухгалтерське обслуговування від компанії «Столиця». Ви здивуєтеся, як багато можна заощадити!

Наші фахівці мають величезний досвід роботи, так що якість наших послуг завжди на висоті. Крім того, успішне ведення справ з організаціями різних напрямів діяльності збагатило наших співробітників цінними знаннями у всіх областях. Тому Ви можете бути впевнені, що ми ведемо бухгалтерський супровід, спираючись на специфіку вашого бізнесу.

Перед початком роботи ми готові проконсультувати Вас по всіх основних питаннях і запропонувати найбільш підходящу для вас схему оптимізації оподаткування та документообігу. Протягом всього періоду нашої співпраці при виконанні бухгалтерського супроводу та обслуговування ми будемо дотримуватися узгодженої схеми і, в разі необхідності, оперативно вносити в неї зміни в повній відповідності зі змінами в законодавстві.