Швидкий зв'язок

  

Постановка кадрового обліку

Ця послуга актуальна для новостворених компаній або компаній, які відкривають нові філії або для компаній, в яких кадрове діловодство не велося взагалі.

Сьогодні для стабільної та успішної роботи будь-якого підприємства необхідно багато умов. І одним з головних умов є дотримання законодавства, в тому числі, і трудового. Але не завжди виходить в точності відповідати вимогам трудового законодавства. Особливо, якщо мова йде про ведення кадрового обліку. Для грамотної постановки та ведення кадрового обліку необхідно ідеальне знання норм і вимог трудового законодавства — не у кожного керівника є ці знання. І, як показує практика нашої компанії , навіть наявність кадрового відділу не гарантує відповідність кадрового обліку всім вимогам і нормам. Найнеприємніше те, що всі помилки і недоліки у веденні обліку виявляються не відразу, а тільки після державної перевірки, і кожна помилка може обійтися дуже дорого — в прямому сенсі цього слова.

Навіть якщо виключити державні перевірки і штрафи, неправильний кадровий облік приносить збитки підприємству. Плутанина в документах, невідповідність інформації про співробітників реальному стану справ — все це заважає планувати діяльність підприємства, приймати ефективні управлінські рішення, а значить, приносить збитки.

Постановка кадрового обліку складається з безлічі етапів :

  • Розробка локальних нормативних актів, або адаптація існуючих нормативних актів по роботі з персоналом. Сюди входить розробка Положення про оплату праці, Положення про захист персональних даних співробітників, Інструкція про охорону праці — одним словом, всі нормативні акти, що регулюють роботу персоналу.
  • Розробка штатного розкладу .
  • Розробка трудового договору.
  • Розробка наказів про прийом на роботу, звільнення, направлення у відрядження, відпустку, наказів про зміну умов трудового договору, і так далі.
  • Опис організаційної структури підприємства .
  • Консультації щодо порядку ведення особистого справи, заповнення, зберігання та обліку трудових книжок, обліку лікарняних листів, іншої документації .
  • Консультаційна підтримка після постановки кадрового обліку.

Постановкою кадрового обліку займаються наші висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи в цій області і досконало знають трудове законодавство, в тому числі, і його останні зміни.